Hovedstyret

Hovedstyremøter 2018: 15. februar, 13. mars, 11. april, 4. juni, 10. september, 17. oktober og 3. desember

Hovedstyremøte april 2018: F.v. Grethe Johannessen, Ane Landøy, Anne Kristin Undlien, Anniken Bjørnes, Tor Arne Dahl, Berit Eliassen, Lars Egeland, Mariann Schjeide, Ole Ivar Burås Storø, Heidi Hovemoen.

Leder: Mariann Schjeide

41 54 46 47
leder@norskbibliotekforening.no

Nestleder: Lars Egeland

90 19 48 38
lars.egeland@oslomet.no

Heidi Hovemoen

47 38 55 71
heidi.hovemoen@afk.no

Siri Haga Torgersen

95225039
siri@tnb.no

Tor Arne Dahl

92818706
tor-arne.dahl@oslomet.no

Ane Landøy

Telefon: 41 67 72 25
ane.landoy@uib.no

Ole Ivar Burås Storø

48 00 34 48
ole@foreningenles.no

Anne Kristin Undlien

90 87 06 83
anne.k.undlien@kristiansand.kommune.no

Nina Ødegaard

95 97 42 06
nina.odegaard@sami.vgs.no

Varamedlemmer

1. Geir Jørgen Bekkevold

geir-jorgen.bekkevold@stortinget.no

2. Grethe Johannessen

grethe.johannessen@hammerfest.kommune.no

3. Berit Eliassen

berit.eliassen@nord.no

4. Anniken Bjørnes

annbjoi@trondelagfylke.no

5. Marit Terese Balstad

marit@myrfiol.no

Arbeidsutvalget

Arbeidsutvalget består av Mariann Schjeide, Lars Egeland, Ane Landøy og Heidi Hovemoen.